(Nie tylko) kuchenne hity

(Nie tylko) kuchenne hity

18-07-2022

Domowy świat Smukee to przestrzeń, w której funkcjonalność łączy się z estetyką i wysoką jakością wykonania. Naszym zdaniem niezwykle istotnym jest, aby otoczyć się dodatkami i akcesoriami, które nie tylko ucieszą oko, ale przede wszystkim będą praktyczne i ułatwią funkcjonowanie w naszych czterech kątach.  Pamiętajmy, że nawet najmniejsza przestrzeń przy przemyślanej organizacji może być funkcjonalna, praktyczna i … stylowa.

Oszczędność miejsca

Miska, wiadro, czy suszarka – to jedne z absolutnych produktów must have w każdym domu. Niestety, należy pamiętać, iż te większe (i często najbardziej przydatne) zajmują cenną przestrzeń w naszych domach. Mamy oczywiście i na to rozwiązanie – przedstawiamy must have do zadań specjalnych! Składane wiadro, miska, suszarka do naczyń czy kosz (np. na pranie) stworzone dla większego komfortu, wygody i oszczędności miejsca. Jak działają? Po skończonej pracy, złóż je i przechowuj wygodnie w dowolnym miejscu. Zmieszczą się absolutnie wszędzie.

Stylowo (nie tylko) w łazience

Utrzymanie porządku w łazience, przy wielości posiadanych rzeczy, to nie lada wyzwanie. Wystarczy zastosowanie prostej zasady ułatwiającej nie tylko przechowywanie i zapanowanie nad bałaganem, ale bieżące korzystanie. Jednym z komfortowych sposobów przechowywania prania jest stylowy bambusowy kosz. Dzięki wyjmowanej wyściółce, jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Już wiesz, który kształt pasuje do Twojej łazienkowej przestrzeni?