Odkryj świat dziecka

Odkryj świat dziecka

01-02-2022

Jeśli szukacie inspiracji do urządzenia pokoju malucha – dobrze trafiliście 🙂 Zdajemy sobie sprawę, że to nie lada wyzwanie. Należy zaplanować w nim każdy szczegół – tak, aby łączył  w sobie potrzeby młodego użytkownika i działał stymulująco, a przy tym był również funkcjonalny – wszakże będziecie spędzać w nim dużo czasu! Do dzieła

Wszystko w (uroczym) porządku

Jak wiadomo podstawowym elementem pokoju każdego maluszka jest łóżeczko, które oprócz podstawowych i oczywistych funkcji będzie doskonałym miejscem do pielęgnacji dziecka. Kremy, pieluszki, ulubione grzechotki do zabawy warto mieć zatem pod ręką! Jak? Odpowiedzią są organizery tekstylne z przegródkami, które wśród wielości potrzebnych dodatków z pewnością pomogą utrzymać porządek. Możesz je łatwością przymocować do łóżeczka lub np. powiesić na ścianie. Większe organizery będą doskonały miejscem na kocyki czy zapasową kołdrę. A ciekawe i kolorowe wzory urozmaicą przestrzeń.

(Urocze) ukojenie

Odpowiedź może być jedna – uroczy pluszak, który stanie się nie tylko ulubioną maskotką do tulenia, przeczepienia do szczebelków łóżeczka, ale również posiada wbudowany projektor gwiazdek, który wyświetla na ścianach i suficie rozgwieżdżone niebo – w 3 kolorach. Ułatwia dzieciom zasypianie, łagodzi strach przed ciemnością i … rozwiną wyobraźnię! Króliś czy miś – już wiesz, którego wybierzesz?