Owocowo nam

Owocowo nam

22-05-2022

Czujecie już lato? My tak! Pikniki, godziny spędzone na tarasie ze znajomymi, ale również smak ulubionej orzeźwiającej herbaty o poranku … Ach chwilo trwaj! Dlatego też przygotowując się do sezonu letniego, warto zadbać nie tylko o garderobę :), ale również o dodatki do swoich czterech kątów.

Orzeźwiające must have

Jednym z hitów cieszącym się niesłabnącą popularnością są kubki słoiki. Nie tylko prezentują się obłędnie, ale z pewnością orzeźwiające letnie napoje będą smakować jeszcze lepiej. Mrożona herbata, ulubiony sok owocowy lub warzywny, czy też woda z dodatkami? Pojemność, aż 480 ml, pozwoli na zaspokojenie nawet dużego pragnienia. Zamknięcie za pomocą szczelnej pokrywki zabezpieczy napój, natomiast słomka i wygodny uchwyt wpływają na komfort użytkowania.

Już wiesz, ile kubków potrzebujesz na zbliżające się lato?

Nie tylko obrus

Kolejnym niebanalnym dodatkiem, który z pewnością urozmaici letni stół, jest mata stołowa w … totalnie orzeźwiających kolorach. Ochronią stół przed ewentualnymi zabrudzenia i zarysowaniami i z pewnością dodadzą kolorowego charakteru.

A do owocowego kompletu …

Polecamy również podkładki pod kubek lub szklankę, lub niewielkie naczynie w totalnie energetyzujących kolorach i wzorach. Stylowy i przede wszystkim praktyczny dodatek, który uchroni blat stołu przed ewentualnymi przebarwieniami.