Poczuj radość z gotowania

Poczuj radość z gotowania

31-08-2022

Funkcjonalność w kuchni ma niebywałe znaczenie. Przy wyborze odpowiednich dodatków i sprzętów kuchennych powinniśmy kierować się ich praktycznymi możliwościami zastosowania oraz względami estetycznymi – wszakże powinny również cieszyć oko domowników. Uprzyjemnią i ułatwią kuchenne zmagania a może dodatkowo zainspirują do zgłębiania sztuki kulinarnej i tworzenia nowych potraw.

Patelnia czy wok?

Naszym zdaniem najlepiej i patelnia, i wok! Głęboka patelnia z nieprzywierającą powłoką i pokrywą ze szkła hartowanego doskonale sprawdzi się podczas smażenia czy duszenia potraw. Natomiast do szybkiego smażenie typu stir-fry polecamy wok o wysokim brzegu i odpornej na wysokie temperatury powłoce. To co planujecie na dzisiejszy lunch lub kolację?

Stylowe gotowanie

Jak umilić sobie proces przygotowywania potraw? Oczywiście, stylowymi dodatkami SMUKEE. Chociaż nasze garnki, nie tylko doskonale się prezentują, to trudno nie zwrócić uwagi na walory estetyczne! Połączenie głębokiej czerni ze stalą nadadzą szyku i elegancji każdej kuchni i … gotowaniu! Przy wyborze odpowiednich garnków polecamy zwrócić jeszcze uwagę na kilka szczegółów:

  1. Wielowarstwowe dno, które usprawni gotowanie poprzez równomierne rozchodzenie się ciepła
  2. Miarka na wewnętrznych ściankach to niezwykle istotna kwestia dla osób precyzyjnych w gotowaniu
  3. Możliwość gotowania na wszystkich rodzajach kuchenek
  4. Możliwość wyboru różnej wielkości garnków z tej samej serii