Poradnik prezentowy

Poradnik prezentowy

01-12-2020

Któż z nas nie uwielbia tego ekscytującego momentu rozpakowywania prezentów pod choinką. Jest to szczególnie miła chwila również dla osoby, która podarunek przygotowała – bezcenny widok radości na twarzy obdarowanego i tego błysku w oku. A wybór odpowiedniego upominku to nie lada wyzwanie. Dlatego, aby uniknąć pośpiechu i szaleńczych zakupów na ostatnią chwilę, pomyśl o prezentach już dzisiaj.

Prezent dla dwojga

Pościel ucieszy każdego, kto ceni wygodę, komfort snu i odpoczynku. Biorąc pod uwagę częstotliwość zmian tekstyliów, pościeli nigdy za wiele, tak więc mamy pewność, że będzie to trafiony prezent. Dla zmarzluchów doskonałym pomysłem będzie pościel wykonana z grubego materiału, która zapewni jednocześnie ciepło. Zwróć również uwagę, aby była przyjemna i miła w dotyku – tak, by zachęcała do wtulenia i zrelaksowania. Dla osoby mającej dzieci lub zwierzęta warto pomyśleć o tym, by była dodatkowo wykonana z materiałów łatwych w czyszczeniu. Zostaje już tylko wybór koloru i wzoru…

Praktyczna elegancja

Porcelana będzie idealnym pomysłem dla osób ceniących design i praktyczną elegancję. Nie ma nic lepszego od wypicia gorącej herbaty z plastrem pomarańczy lub czekolady  z piankami w świąteczny wieczór w kubku od bliskiej osoby. Możesz również stworzyć komplet w postaci miseczki i talerzyka.

W stylu glamour

Tace dekoracyjne, ramki czy czy na przykład lustro sprawią radość każdemu miłośnikowi dekoracji wnętrz. Możesz zdecydować się na odważny krok i postawić na dodatki w odcieniach złota lub srebra (wcześniej upewniając się, jaki kolor preferuje nasz obdarowany). Wazonik z kwiatem lub nastrojowa świeca poprawiająca nastrój będą doskonale prezentować się na lustrzanej tacy, zaś najważniejsze wspomnienia wyeksponowane w ramce od bliskiej osoby.