Postaw na kolor w kuchni

Postaw na kolor w kuchni

30-08-2021

Jednym z ważniejszych elementów w aranżacji kuchennej przestrzeni jest kolor! Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczególe dlatego też niezwykle istotny jest dobór odpowiednich dodatków, które potrafią zdziałać cuda. My (jak już dobrze wiecie) uwielbiamy połączenie estetyki i funkcjonalności. Tym razem proponujemy Wam wprowadzenie koloru, który ożywi przestrzeń i będzie cieszył oko domowników i gości.

Nie tylko dla miłośników słodkości

Powiedzmy sobie szczerze – kubków, talerzyków i miseczek w kuchni nigdy za wiele! Któż z nas nie lubi poranków z aromatyczną kawą bądź herbatą podaną w uroczym kubku np.  z dekoracja imitującą lukier wypitej na tarasie, balkonie czy ogrodzie. Do kubka można dobrać również miseczkę, w której poranna owsianka z dodatkiem ulubionych owoców będzie smakować wyśmienicie. Taki komplet możesz również wykorzystać do podania owoców czy słodkości na urodzinowym przyjęciu (nie tylko najmłodszych). Do tego lniany obrus i wyśmienite party gotowe!

Nie tylko kubki

Kawa bądź herbata smakują podane wyłącznie w filiżance? Oczywiście! Spójrzcie jak doskonale prezentują się filiżanki z wytłoczeniem z zewnątrz i unikatowym wzorem wewnątrz! Do filiżanki możesz również dobrać talerz czy miseczki na deser lub większą misę na owoce. W tym samym kolorze czy różnych odcieniach będą prezentować się obłędnie!