Postaw na tekstylia

Postaw na tekstylia

06-04-2022

Tekstylia to absolutna podstawa metamorfozy każdego wnętrza. Czasami wystarczy zmienić lub dodać dosłownie kilka elementów, aby nadać naszej przestrzeni świeżość i nowy look. Zmiana koloru poszewek, dodanie poduszek czy koca w odpowiednim kolorze potrafią zdziałać cuda.

Poduszek nigdy za wiele

A w szczególności tych w bajecznych kolorach i wykonanych z przyjemnego w dotyku materiału. Poduszki, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nadają przestrzeni przytulnego i niepowtarzalnego charakteru. Doskonale prezentują się na kanapie, fotelu lub np. ułożone na podłodze – tworząc tym samym miły czytelniczo – relaksacyjny kącik.

Otulenie potrzebne na już

Jeśli zadbaliśmy już poduszki lub poszewki dekoracyjnego do naszego salonu czy sypialni, doskonałym pomysłem będzie również zdecydowanie się na koc. Dopełni naszą aranżację, ale przede wszystkim przyjemnie otuli podczas oglądania filmu czy czytania książki (nie tylko) wieczorową porą. Jeśli chcesz utrzymać spójność i ład, warto zdecydować się na koce pasujące kolorem czy teksturą materiału do poduszek. Taki zestaw z pewnością przykuje uwagę.