Powiew wiosennej świeżości

Powiew wiosennej świeżości

09-04-2020

Jeśli chcemy przygotować nasze mieszkanie na wiosnę – warto zmienić w nim kilka elementów i dodać nieco koloru. Motywy botaniczne, sztuczne i prawdziwe rośliny, pastelowe kolory – teraz jest na to czas! Mamy kilka dodatków, które odświeżą Wasze wnętrza po zimowych miesiącach. 

Miękkie koce i poszewki

My jesteśmy nimi zachwyceni i podejrzewamy, że Wasz salon również będzie… Mają piękne wzory i są naprawdę bardzo miękkie w dotyku. Wymiary poszewek to klasyczne 40 x 40 cm, a rozpinany zamek pozwala na wygodne zdejmowanie do prania. Ozdobny koc z tego samego materiału jest odporny na przyczepianie się włosów – jest to więc idealny wybór jeśli mamy w domu zwierzęta. Jego wymiary to 130 x 170 cm, co czyni go świetnym kocem do zarzucenia na fotel czy kanapę. 

Stylowy dywan  

Dywan, podobnie jak zasłony czy kwiaty – to element wystroju wnętrz, którzy potrafi diametralnie zmienić pomieszczenie. Warto wybrać taki, które będzie komplementował nasze meble i dodatki, ale nie będzie odrazu ściągał na siebie oczu jako element z innej bajki. Nasz dywan posiada estetyczne wykończenia i jest łatwy do utrzymania w czystości. Ten wzór sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Jest stylowy, minimalistyczny i ponadczasowy. 

Ładna łazienka 

Często o niej zapominamy, a przecież niekiedy również spędzamy tam sporo czasu. Warto zadbać o to, by było w niej miło. Szczególnie jeśli co jakiś czas przyjmujemy gości! Na taką ładną atmosferę mamy idealne rozwiązanie – sztuczny kwiat. Łazienka często jest pomieszczeniem bez okien, co czyni ją nienajlepszym środowiskiem dla żywych roślin. Z tym sztucznym storczykiem omijamy ten problem, i możemy cieszyć się kolorowym dodatkiem, który urozmaici nam łazienkowe półki. Pamiętajmy też, by zawsze wybierać ręczniki w barwach odpowiadających stylowi naszej łazienki. Te kolorowe pasują do jasnych minimalistycznych łazienek oraz tych w stylu glamour.