Praktyczne dodatki do wnętrz

Praktyczne dodatki do wnętrz

11-02-2022

Idealna przestrzeń do mieszkania to dla nas dobrze zorganizowana przestrzeń. Odpowiednio dobrane meble, oświetlenie, ale również dodatki i akcesoria, które ułatwią funkcjonowanie w naszych czterech kątach.

Diabeł tkwi w szczególe

Któż z nas nie mierzył się z problemem trzaskających drzwi, które zostawiają uporczywe ślady na ścianie? Niezwykle funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem będzie zastosowanie odbojników do drzwi, które w prosty i skuteczny sposób wygłuszą i zamortyzują uderzenia, zabezpieczając drzwi przed kontaktem ze ścianą. Kolejnym pomysłem, który z pewnością sprawdzi się w Waszych przestrzeniach są proste w montażu, samoprzylepne odbojniki ścienne. Jeśli natomiast poszukujesz ochrony przed niekontrolowanym zatrzaśnięciem się drzwi – proponujemy kliny z praktycznym uchwytem ze stali nierdzewnej dla ułatwienia użytkowania.

Wszystko na swoim miejscu

Ubrania „na specjalne okazje” wymagają „specjalnego traktowania”. Aby zatem koktajlowe suknie z delikatnej koronki czy garnitury nie uległy zniszczeniu i nie były narażone na działanie trudnego do usunięcia kurzu, warto umieścić je w pokrowcach. Zapinane na zamek błyskawiczny będą również idealnym rozwiązaniem przy konieczności transportowania. Większe pokrowce natomiast wykorzystaj do przechowania sezonowych ubrań, np. zimowych kurtek w lecie czy okazjonalnych tekstyliów, jak np. kołdry czy świąteczne poszewki na poduszki. Starannie złożone będą czekały na kolejną okazję. Jeśli brakuje Ci miejsca w szafie, możesz je również umieścić pod łóżkiem.