Praktycznie w kuchni

Praktycznie w kuchni

11-08-2020

Każdego miesiąca z dumą prezentujemy Wam akcesoria kuchenne, która ułatwią gotowanie i organizację w tym pomieszczeniu. Tym razem mamy świetne dodatki z bambusa, szkła, a także ponadczasowe naczynia do gotowania. 

Do organizacji

Jesteśmy zachwyceni tym bambusowym organizerem kuchennym! Można w nim przechowywać nie tylko przybory kuchenne ale też owoce i warzywa. To taka przenośna, a w zasadzie przewoźna spiżarnia! Świetny pomysł do wykorzystania w niedużej kuchni. Z kolei suszarka aluminiowa to idealne rozwiązanie dla tych z nas, którzy nie mają zmywarki. Konstrukcja jest lekka, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo utrzymać ją w czystości. Dla fanów takich rozwiązań mamy też organizery kuchenne takie jak ociekacz do naczyń czy organizer do zlewu. Nawet tam możemy mieć porządek!  

Do przyrządzania

W tym miesiącu w końcu możemy pochwalić się zestawem garnków, rondli i patelni, które nadają się na każdy rodzaj kuchenki – również na indukcyjną. Z kolei nasze głębokie patelnie z powłoką ceramiczną sprawdzą się idealnie do duszenia i przygotowywania sosów. One również nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, a dodatkowo są w uroczych, morskich kolorach, co na pewno rozweseli niejedną kuchnię. Mamy też coś specjalnego – kamień do pizzy. Tym zestawem jesteśmy niezwykle podekscytowani, bo w końcu kto nie chciałby przenieść kawałka Włoch do swojego domu? Do wyboru jest też bambusowa deska do pizzy, wraz ze specjalnym nożem. Z nami skomponujecie doskonały zestaw na włoski wieczór w domu. 

Miski i miseczki

Bardzo lubimy, gdy odpowiednie akcesoria sprawiają, że przechowywanie może być stylowe. Tak właśnie jest z naszymi szklanymi miskami z pokrywkami. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, bo szkło nie wchłania żadnych zapachów ani kolorów, łatwo się czyści i jest higieniczne. Mając w lodówce produkty właśnie w szkle – odrazu widzimy zawartość miseczek. Jest to też dobra opcja do zabierania posiłków na wynos! Podobne zalety mają nasze miski emaliowane. Do tego są w naprawdę uroczych barwach i wzorach. W tym zestawie do wyboru może być też cedzak – również emaliowany. Jest bardzo gustowny, bo stylizowany na stare naczynie z babcinej kuchni.