Prezent last minute

Prezent last minute

20-12-2021

Któż z nas nie uwielbia tego ekscytującego momentu rozpakowywania prezentów pod choinką. Jest to szczególnie miła chwila również dla osoby, która podarunek przygotowała – bezcenny widok radości na twarzy obdarowanego i tego błysku w oku. A wybór odpowiedniego upominku to nie lada wyzwanie. Jeśli natomiast zostawiliście zakup prezentu na ostatnią chwilę… nie ma się czym martwić! Wśród naszych wyjątkowości, z pewnością znajdziecie coś wyjątkowego! Do dzieła!

Coś dla miłośników twórczej rozrywki

Układanie puzzli to idealna rozrywka dla dzieci i dorosłych – działa odstresowująco, pozwala ćwiczyć pamięć wzrokową, i wspomaga koncentrację. Jest to również idealny pomysł na spędzenie kreatywnego czasu ze znajomymi. Wystarczy zatem znaleźć odpowiedni motyw i … niebanalny prezent pod choinkę gotowy. Już wiesz, kogo ucieszy 800 elementów puzzli zapakowanych w stylowy słój?

Coś dla dwojga

Pościel ucieszy każdego, kto ceni wygodę, komfort snu i odpoczynku. Biorąc pod uwagę częstotliwość zmian tekstyliów, pościeli nigdy za wiele, tak więc mamy pewność, że będzie to trafiony prezent. Dla zmarzluchów doskonałym pomysłem będzie pościel wykonana z grubego materiału, która zapewni jednocześnie ciepło. Zwróć również uwagę, aby była przyjemna i miła w dotyku – tak, by zachęcała do wtulenia i zrelaksowania. Dla osoby mającej dzieci lub zwierzęta warto pomyśleć o tym, by była dodatkowo wykonana z materiałów łatwych w czyszczeniu. Zostaje już tylko wybór koloru i wzoru…

Coś (nie tylko) dla miłośników herbaty

Kolejnym, doskonałym pomysłem na sprawienie komuś niebanalnego prezentu to kubek! Właśnie tak! Ciekawy wzór (np. świąteczny), odpowiednia pojemność – i poranna kawa lub herbata od razu smakuje lepiej! Jedną z naszych propozycji jest kubek wykonany ze szkła borokrzemowego z ozdobnymi konfetti między ściankami! Który wybieracie – w kształcie serce czy regularnym?