Przełam nudę w łazience

Przełam nudę w łazience

02-05-2022

Obawiasz się zamieszania spowodowanego chęcią wniesienia zmian w Twojej łazienkowej przestrzeni? Oczami wyobraźni widzisz już kosztowny remont, a co się z tym nierzadko wiąż, nieporządek w całym domu? Jeśli tak, remont zostaw na później, a teraz skup się na detalach, które potrafią zdziałać cuda. Do dzieła!

Dodatkowe miejsce

Płyny do kąpieli, gąbki, peelingi, szczotki do masażu etc. wymagają miejsca. To pewne! Stylowym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem są dwupoziomowe półki, które z pewnością zmieszczą Twoje kosmetyki, a przy tym wprowadzą porządek i organizację, tak niezbędną w łazienkowej przestrzeni. Mocowanie na haczyku lub przyssawkach daje możliwość zmiany miejsca – nawet częstego, a uniwersalne kolory wpasują się w każde wnętrze.

Kolor ręcznika ma znaczenie!

Szukając odpowiednich ręczników zwracamy uwagę na materiał z jakiego są wykonane, gramaturę, rozmiar i w końcu (a może przede wszystkim) na kolor! Kolor ręcznika pomoże nam w zmianie wystroju łazienki – nada elegancji, przełamie monotonność stając się głównym elementem dekoracyjnym łazienki. Idealnym rozwiązaniem dla urozmaicenia przestrzeni jest zawieszenie ręcznika np. na drabince. Świetnie będą się również prezentować na otwartej półce, np. zwinięte w rulon bądź złożone w kostkę. W tym jednak przypadku pamiętaj o spójności kolorystycznej, aby nie tworzyć atmosfery chaosu.

(Nie tylko) poranne otulenie

Dywaniki to kolejny must have – wszakże nic tak nie dopełnia aranżacji w każdej łazienki. Wykonane z przyjemnego w dotyku materiału umilą stawanie bosymi stopami o poranku czy ochronią przed ewentualnym upadkiem na śliskiej i mokrej podłodze.