Przygotowania do Świąt ! Czas … start

Przygotowania do Świąt ! Czas … start

21-11-2022

Jeden z najpiękniejszych okresów w roku zbliża się wielkimi krokami. Śpiewanie kolęd, unoszący się zapach pierniczków i ten wspólny czas spędzony z najbliższymi … ach… chwilo trwaj! Zatem rozpocznij przygotowania do świąt już teraz. Planowanie to słowo klucz, aby uniknąć przedświątecznego pośpiechu i związanego z tym stresu. Zanim rozpoczniesz przygotowywanie menu, listy gości i prezentów… wprowadź świąteczną magię do swoich przestrzeni. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Kuchnia – (świąteczne) serce domu

Nic tak nie uprzyjemni przygotowywania potraw jak świąteczne dodatki do kuchni. To również doskonały pomysł na drobny upominek dla miłośników gotowania. Świąteczny print wprowadzi iście magiczną atmosferę. Przy wyborze odpowiednich ścierek kuchennych, należy zwrócić uwagę również na materiał z jakiego są wykonane – te wykonane w 100 % z miłej w dotyku bawełny są niezwykle chłonne i … świątecznie funkcjonalne.

(Świąteczna) metamorfoza sypialnianej przestrzeni

Jak wprowadzić w szybki sposób świąteczną atmosferę do sypialnianej przestrzeni? Odpowiedź brzmi – poszewki na poduszki! Urocze ze świątecznym wzorem nadadzą wnętrzu tego wyjątkowego charakteru. Zapięcie na zamek błyskawiczny zapewni szybkie i bezproblemowe oblekanie. Doskonale prezentują się na łóżku w sypialnianej przestrzeni, jak również ułożone na kanapie czy fotelu w salonie.

A co na podłogę?

Doskonałym pomysłem będzie zastosowanie uniwersalnej maty w świąteczny print. Z pewnością urozmaici wnętrze, czyniąc go zupełnie wyjątkowym. Położona pod choinką, kominkiem, w przedpokoju nie tylko ochroni podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami czy innymi uszkodzeniami, ale również dzięki antypoślizgowemu podkładowi podniesie komfort i zapewni bezpieczeństwo użytkowania.