Przytulna sypialnia na jesienne wieczory

Przytulna sypialnia na jesienne wieczory

01-11-2019

Wracamy z pracy, po drodze przemakamy, mijamy kałuże i pędzące auta… A w domu zastajemy ciepłą przystań i po całym dniu możemy spokojnie odetchnąć w naszej przytulnej sypialni. Aby dodać temu pomieszczeniu uroku, warto wybrać pościel w pobudzających kolorach i wzorach coraz dodatki, które cieszą oko.

Wszędzie dobrze, ale w łóżku najlepiej

Wszyscy chyba jesteśmy fanami swoich łóżek… Rano ciężko nam się z nimi rozstać, a wieczorem czujemy ulgę gdy do nich wracamy. Jeśli się nad tym zastanowić, to spędzamy tam naprawdę sporo czasu! Warto więc zadbać o to, by łóżko było idealnym miejscem do relaksu. Niech pościel, którą wybieramy będzie nie tylko dobrej jakości i przyjemna w dotyku, ale też cieszy oko! Na jesienne chłody i szarości nie ma lepszej metody niż spojrzenie na ciekawe wzory pobudzające wyobraźnię. Do tego dekoracyjna narzuta, która dodatkowo nas ogrzeje i będzie pięknie wyglądać jako kolejna warstwa na łożku.

Ciepły i ładny dywan

Gdy wstajemy rano i musimy wydostać się spod ciepłej kołdry, ostatnia rzecz, której chcemy to kontakt z zimną rzeczywistością! Dlatego w sypialni warto mieć dywan – najlepiej jak najbliżej łóżka i jak najbliżej stóp… Ociepli nie tylko nas, ale cały wizerunek pomieszczenia.

Urocze dodatki

Skoro w tym chłodnym sezonie spędzamy w sypialni tak dużo czasu, warto zadbać o dodatki. Miło spojrzeć na jakieś urocze, domowe akcenty. Na przykład ceramiczne domki i aniołki. Bedą wyglądać idealnie przy świeczkach i ramkach na zdjęcia!