Przytulne oświetlenie

Przytulne oświetlenie

15-11-2019

Kto nie lubi rozpalić w domu świec? Pewnie, że chciałoby się kominek! Ale namiastką tego cudownego doświadczenia może być właśnie zapalnie mniejszych płomieni. Oświetlenie to duża część nastroju w naszych czterech ścianach. Nie zapominajmy, by ten ciepły klimat zapewnić również naszym najmłodszym!

Kolorowe świeczniki

Biel świec może dodawać pomieszczeniom elegancji – to na pewno. Ale dla tych, którzy nie boją się kolorów i chcą nadać swojemu otoczeniu cieplejszy klimat zostały stworzone kolorowe świeczniki. Do wyboru jest większy, i komplet mniejszych. Tak, by można było rozstawić świeczniki z płomieniami po całym pomieszczeniu. Jest to doskonały sposób na jesienną chandrę. Przeniesiemy się w ten sposób na kilka chwil do kolorowego namiotu na jakiejś ciepłej wyspie!

Pluszak z niespodzianką 

Nasi najmłodsi też docenią kolorowe światełka w jesiennym półmroku! Dla nich zostały stworzone pluszaki z projektorami, które świecą w różnych kolorach i wyświetlają wzorki. Żeby nikt nie bał się potworów, które czają się w ciemnościach… Pluszak zapewni towarzystwo i miłe oświetlenie. Można wybrać między klasycznym misiem, królikiem i jednorożcem.