Przytulne przestrzenie

Przytulne przestrzenie

04-08-2020

Czasami potrzeba naprawdę niewiele zmian, by nadać naszym pomieszczeniom ciepła. Wszyscy pragniemy by nasz dom był przytulny, miły i służył wypoczynkowi. Oto kilka elementów, dzięki którym w łatwy sposób zbudujemy te wrażenia. 

By w sypialni było pięknie 

Zawsze staramy się prezentować Wam pościele w różnych wzorach – tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. W sypialni wiele z Nas stawia na minimalizm i ograniczone dodatki – bardzo często jest to jedno z ostatnich pomieszczeń, które urządzamy bo przecież nie jest „na widoku”. A jednak jest bardzo ważne, bo to nasza przestrzeń do regeneracji. Zadbajmy więc o nią i wybierajmy uważnie jej elementy. Ponieważ nasza pościel jest dwustronna – może grać dwie role. Możemy ją też wystylizować na różne sposoby, dobierają rozmaite dodatki takie jak poduszki i koce. Dobieranie wzorów pościeli i jej dodatków to świetna zabawa! 

Miłe dodatki  

Wspomniane dodatki do sypialni sprawdzają się świetnie gdy są wykonane z materiałów miłych w dotyku. My uwielbiamy mikrofibrę. Nie tylko za to, jaka jest mięciutka, ale też za to, jak dobrze zachowuje się w użytkowaniu. To idealny materiał jeśli mamy zwierzęta, które gubią sierść, lub młodszych domowników, którzy niekiedy coś nabroją. Mikrofibra nie traci swojej miękkości po praniu i nie wchłania brudu. W tym sezonie mamy poduszki w stonowanych kolorach i ze spokojnymi wzorami, zaś wygląd kocyków spełni oczekiwania tych, którzy lubią gdy dużo się dzieje. 

Miękkie lądowanie 

O tym, że dywan to często element wykańczający wystrój wnętrz mówiliśmy już nie raz. A ponieważ powoli możemy już zacząć myśleć o jesieni, warto zapewnić sobie miłe podłoże dla stóp. My sami bardzo lubimy nasze dywany za ich miękkość. Tym razem prezentujemy dywan Heaven w ślicznych pastelowych barwach oraz dywan Comfit, który jest bardziej puszysty i dostępny też w ciemnych kolorach. Na tym drugim z chęcią byśmy się położyli! Choć dla najmłodszych mamy też i taką opcję leżakowania, bo to tego idealnie sprawdzą się fotelik lub materac dla dzieci w urocze wzory ze zwierzątkami.