Przytulny i kolorowy pokój dziecięcy

Przytulny i kolorowy pokój dziecięcy

02-10-2019

Jeśli szukacie inspiracji na odświeżenie lub udekorowanie od nowa pokoju swojej pociechy, przybywamy do Was z niezwykle stylowymi meblami i dodatkami. Te rzeczy są tak urocze, że aż sami chcielibyśmy ich używać.

Zabawa w dom

Kto z Was jako dziecko bawił się w „dom”? Chyba wszyscy to pamiętamy! Lubimy też przywoływać te wspomnienia, kiedy budowaliśmy w domu namioty. Koce, poduszki i najdziwniejsze pomysły na konstrukcję… To wszystko po to, by stworzyć kryjówkę w środku domu. Teraz to może być o wiele prostsze – domek dla dzieci z materacem pozwoli połączyć te dwie sentymentalne zabawy, i to bez zbędnego bałaganu i pożyczania poduszek z salonu. Boczne ścianki domku są podwijane, więc można stworzyć wersję otwartą – lub zupełnie zamkniętą i udawać, że jest się w namiocie. 

Urocze oświetlenie

Nadeszła jesień, a za tym coraz krótszy dzień i mniej światła słonecznego. Aby dzieci mogły bawić się w miłej atmosferze cały dzień, proponujemy urocze i bardzo praktyczne elementy oświetlenia, które stworzą w pokoju magiczną atmosferę. Lampka projektor przy zgaszonym świetle będzie na ścianie wyświetlać gwiazdki, a lampka do gniazdka ma trzy różne wzory – wróżkę, misia i księżyc. Jeśli lubicie oświetlenie LED, i chcielibyście sprawić dziecku piękną ozdobę, proponujemy lampki z drewna. Do wyboru jest kilka wzorów. My musimy przyznać, że nasze serca zdecydowanie skradł lis!