Pufy, czyli funkcjonalność i design w jednym

Pufy, czyli funkcjonalność i design w jednym

11-01-2021

Pufy to niepozorne elementy wyposażenia o wszechstronnym zastosowaniu. Należą do mebli pojawiających się obecnie w niemal każdej przestrzeni – od pokoju dziennego, poprzez sypialnię, pokój dziecięcy czy przedpokój. Stanowią praktyczne rozwiązanie stosowane w małych przestrzeniach, jak również są niezwykle oryginalnym dodatkiem, który w interesujący sposób swym kolorem lub designem nadadzą charakteru i urozmaicą wystrój. Ze względu na szerokie możliwości zastosowania,  pufy warto wykorzystać w aranżacji swoich czterech kątów.

Stylowa organizacja

Dla miłośników praktycznych rozwiązań doskonałym pomysłem są różnego rodzaju pufy z możliwością przechowywania. To nie tylko wygodne siedzisko, ale również idealne miejsce na różnorodne poduszki, koce i inne drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką i marzy Ci się uporządkowana przestrzeń. Te z twardszym siedziskiem mogą również służyć jako dodatkowy stolik, który nie będzie zajmował cennej powierzchni, na przykład w niewielkim salonie. Stonowane kolory doskonale wpiszą się w różnorodne style wystroju wnętrz.

Relaks i wygoda

Kolejnym fenomenalnym w swej praktyczności pomysłem są pufy dmuchane. Doskonale sprawdzą się jako dodatkowe wygodne siedzisko podczas odwiedzin. Wystarczy je nadmuchać, usiąść i po prostu zrelaksować się.  Dzięki zastosowaniu różnorodnych obić, mogą stanowić nietuzinkową ozdobę przestrzeni. Jeśli jesteś miłośnikiem skandynawskich wnętrz, wybierz tę z obiciem futerkowym. Zdejmowany pokrowiec pozwala na szybkie i proste czyszczenie, tak więc bez obaw możesz zastosować je np. w pokoju dziecięcym ( i stworzyć z niego tor przeszkód zachęcając tym samym swoich milusińskich do aktywnego spędzenia czasu). Ze względu na ich niewielką wagę i gabaryty, bez problemu można je przenieść w potrzebne miejsce.