Spełnienie dziecięcych marzeń

Spełnienie dziecięcych marzeń

30-10-2019

W tym miesiącu prezentujemy absolutnie wyjątkowe rzeczy do pokoju dziecięcego. Na pewno sprawią najmłodszym wiele radości, ale jesteśmy przekonani, że rodzice również będą się na ich widok uśmiechać. Kolorowe, ale gustowne, urocze, ale praktyczne. Takie są meble i akcesoria dla dzieci od Smukee. 

Zwierzakowe stołki

Wszystkie dzieci uwielbiają zwierzęta i zwierzęce motywy. Dlatego wierzymy, że te zabawne stołki inspirowane barankiem, królikiem i krową pokochają wszyscy chłopcy i dziewczynki. Stołki idealnie nadają się do zabawy i pobudzają wyobraźnię – mogą stać się świetnym motywem przewodnim do zabawy tematycznej. Są naprawdę śliczne więc będą też po prostu piękną dekoracją w pokoju. Ponieważ są nieduże, nawet dzieci będą mogły je przenosić z łatwością. 

Stylowe przechowywanie

Kto powiedział, że książeczki i zabawki muszą być pochowane? W takim ładnym meblu jak regał Smukee, warto je eksponować! Ponieważ regał jest podzielony na sekcje, można układać w nim rzeczy tematycznie i z łatwością panować nad organizacją w chaosie dziecięcego pokoju. Można też wykorzystać go w celach w pełni dekoracyjnych i po prostu wyeksponować ulubione przedmioty naszych pociech.

Cudowne oświetlenie

Nic tak nie tworzy klimatu jak miłe oświetlenie. Doceniają to również najmłodsi! Lampki do kontaktu, które wyświetlają różne wzory mogą oswoić dziecko z ciemnością. Tak samo jak projektor, który dodatkowo może być po prostu uroczą kolorową ozdobą.