(Stylowa) organizacja ponad wszystko

(Stylowa) organizacja ponad wszystko

06-09-2021

Utrzymanie porządku wśród wielości posiadanych rzeczy to często nie lada wyzwanie (ale wykonalne)! Wystarczy zastosowanie kilku prostych rozwiązań ułatwiających nie tylko przechowywanie i zapanowanie nad bałaganem, ale bieżące korzystanie. Nie należy zapominać również o walorach estetycznych – wszakże otaczająca nas przestrzeń powinna cieszyć również oko. Do dzieła zatem!

My precious

Pędzelki czy gąbeczki do makijażu, lakiery, cienie do powiek, kredki, pomadki od dzisiaj na swoim miejscu dzięki kuferkowi kosmetycznemu! Duża komora i cztery rozsuwane półki z pewnością pomieszczą Twoje skarby i ułatwią podział na odpowiednie kategorie. Swobodnie możesz go również wykorzystać do przechowywania np. biżuterii. Ciekawy design sprawia, że kuferek będzie doskonale się prezentować w każdym wnętrzu, bez konieczności chowania go w szufladach. Przy wyborze odpowiedniego kuferka zwróć również uwagę na materiał z jakiego jest wykonany, a co się z tym łączy na jego odporność na ewentualne uszkodzenia podczas … np. podróży na upragnione wakacje.

A może (ulubiony) bambus

Wykonane z trwałych i ekologicznych materiałów organizery wpiszą się w każdą przestrzeń nadając jej charakteru. Choć dedykowane do łazienki, swobodnie możesz wykorzystać je do przechowywania biżuterii, akcesoriów biurowych, pamiątek czy przeróżnych skarbów w pokoju dziecięcym. Nie zajmują dużo miejsca, są niezwykle praktyczne i prezentują się … obłędnie!