Wakacyjny niezbędnik

Wakacyjny niezbędnik

04-07-2022

Wakacje w pełni, zatem … czas pakować walizki! Korzystając z okazji, poniżej przedstawiamy Wam praktyczne dodatki i akcesoria, których z pewnością nie powinno zabraknąć w Waszej urlopowej wyprawce. Do dzieła!

Organizacja to podstawa

Jak wiadomo, bez ulubionych kosmetyków na upragniony wypoczynek ani rusz! Wśród wielości posiadanych rzeczy, drobnostek, szamponów, odżywek etc. nietrudno o nieporządek. Praktycznym i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem będą organizery podróżne, które wprowadzą nie lada organizację do Twojej walizkowej przestrzeni. Jeden możemy przeznaczyć na buty, kolejny na ręczniki, kolejny na bieliznę i oczywiście kosmetyki .

Wakacje… słońce … plaża

Jeśli planujecie wyjazd nad morze lub piknikowe spotkania nad jeziorem warto zabrać ze sobą oczywiście … ręcznik. Naszym zdaniem ten dodatek warto mieć zawsze pod ręką podczas piknikowo – rowerowych wojaży. Pamiętajmy, że podczas przemierzania naszej trasy, zawsze istnieje szansa, że trafimy na dodatkową atrakcję jaką jest np. jezioro czy basen. Złożony ręcznik nie będzie zajmował dużo miejsca a może stać się również dodatkowym miejscem do siedzenia dla Ciebie i towarzyszy. Dobrej zabawy!