Walentynki tuż … tuż…

Walentynki tuż … tuż…

01-02-2021

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Jest to doskonała okazja do okazania w szczególny sposób uczuć tej wyjątkowej osobie. Choć obecna sytuacja epidemiologiczna ograniczyła możliwości, nie oznacza to, że nie można zorganizować czegoś absolutnie wyjątkowego. Tym bardziej powinniśmy! Pyszna kolacja (przygotowana w domu) przy blasku świec z drobnym upominkiem lub miły spacer w wyjątkowe miejsce to zawsze dobry pomysł. Zatem aby podkreślić wyjątkowość uroczystości, idealnym pomysłem będzie zadbanie o klimat naszych czterech kątów. Do dzieła!

Walentynkowa sypialnia

Doskonałym pomysłem na szybką metamorfozę wnętrza są tekstylia.  Nic tak nie podkreśli klimatu walentynek jak poduszki w kształcie serca lub … ust. Jednym z najbardziej wpasowujących się kolorów jest oczywiście czerwień, ale możesz również zdecydować się na stonowane (równie obłędne) kolory.  Poukładane na łóżku np. z płatkami róż będą prezentować się doskonale i z pewnością wprowadzą nutkę romantycznej atmosfery.

Otulenie miękkością

Walentynkowy seans filmowy będzie idealnym zwieńczeniem wieczoru. Wybór odpowiedniego na tę okoliczność filmu, miejsca,  przekąski na ozdobnych talerzykach i … obowiązkowo kocyk. Przyjemnie otuli  i będzie kolejnym miłym akcentem do Twojego walentynkowego wnętrza. Może to być również doskonały pomysł na drobny upominek dla ukochanej osoby.

A może coś jeszcze …?

Dodalibyście coś jeszcze? Czegoś Wam brakuje w walentynkowym wnętrzu? To może … balony? Oprócz balonów w kształcie serca możesz zdecydować się np. na balonowe litery lub napis.  Napełnione helem będą stanowić niebanalną ozdobę!