Walentynkowy klimat

Walentynkowy klimat

07-02-2020

Święto miłości, które obchodzimy co roku, może być też okazją do okazania miłości naszym wnętrzom! Czemu by tak nie ozdobić naszych salonów i sypialni na ten wyjątkowy dzień? Przygotowaliśmy piękne dodatki, które cieszą oko i są praktyczne. 

Sypialnia

Miejsce odpoczynku w naszym domu, miejsce świętego spokoju – warto o nie dbać. My lubimy co jakiś czas zmieniać pościele i dekoracje na łóżku na tematyczne i dostosowane do pory roku. W lutym mamy ochotę na minimalistyczną białą pościel z napisami. Stanowi doskonałe tło do wszelkich kolorowych dodatków. Szczególnie tych czerwonych! Takie detale bardzo ożywiają pomieszczenie. Do tej minimalistycznej pościeli dobraliśmy poduszki w kształcie serca i ust. 

Salon

Ponieważ jest jeszcze zimno, lubimy otaczać się miłymi materiałami. Narzuty, koce, poduszki i dywany. Miło jest poczuć pod palcami coś miękkiego. Coś, co nas otuli i ogrzeje. Specjalnie na Walentynki przygotowaliśmy koce i poduszki w miłosnych barwach czerwieni i różu. Jeśli tak jak my, lubicie kolekcjonować różne koce – polecamy dobry sposób na przechowywanie. Można trzymać je na przykład w wiklinowych koszach, zwinięte w rulony – tak, aby widzieć, który kosz z kolekcji chcemy wyciągnąć. 

Kuchnia

Walentynkowy akcent może zagościć też w kuchni. Ponieważ wiemy, że jesteście fanami naszych kubków (my też je uwielbiamy!) przygotowaliśmy je w specjalnym wydaniu. Do tego wybraliśmy urocze termokubki – dla tych, którzy swoją ulubioną kawę czy herbatę lubią mieć zawsze ze sobą. Swoją drogą, własny termokubek jest coraz częściej mile widziany w różnych kawiarniach. Do wyboru jest wiele wzorów z zabawnymi akcentami. Część z nich tworzy komplet z naszymi ceramicznymi kubkami. Ogrzewajmy się!