Wnętrze ma znaczenie

Wnętrze ma znaczenie

10-05-2022

Estetycznie (i z pomysłem) zorganizowana przestrzeń to przestrzeń, w której mieszka się … lepiej i wygodniej. Dlatego też przy aranżowaniu swoich czterech kątów nie zapomnij o … dodatkach, które pomogą wprowadzić porządek i będą (również, a może przede wszystkim) doskonale się prezentować.

Motyw lastryko

Motyw lastryko podbił serca niejednego miłośnika wnętrz. Wykorzystywany jest dosłownie wszędzie – zaczynając od płytek podłogowych w kuchni czy łazience, po panele przyblatowe lub same blaty kuchenne, na oryginalnych i niebanalnych dodatkach kończąc. Co mamy na myśli? Po pierwsze, wazony, które doskonale wyeksponują świeże lub sztuczne kwiaty. Dekoracyjne tace, które można wykorzystać jako podstawkę dla ulubionych świec. W naszej wyjątkowej kolekcji znajdziecie również pojemniki, których jak wiadomo, nigdy za wiele. Pamiątki, biżuteria czy inne drobiazgi właśnie znalazły swoje dedykowane miejsce.

Ponadczasowy bambus

Innym niebanalnym dodatkiem, który z pewnością uporządkuje przestrzeń, jak również nada jej charakteru są organizery z elementami bambusa. Swobodnie można je wykorzystać do przechowywania biżuterii, akcesoriów biurowych, pamiątek czy przeróżnych skarbów w pokoju dziecięcym. Nie zajmują dużo miejsca, są niezwykle praktyczne i prezentują się … obłędnie!