Zadbaj z nami o swój sen

Zadbaj z nami o swój sen

18-09-2022

Sypialnia zajmuje niezwykle ważne miejsce w naszej domowej przestrzeni. Jest to strefa odpoczynku, relaksu i wyciszenia się. Należy ją zatem urządzić tak, aby atmosfera w niej panująca sprzyjała naszemu odprężeniu.

Pościel – wybór niełatwy

Zadbaj o otaczające Cię tekstylia! Przy wyborze pościeli należy przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonana. Jakże miło jest się wtulić po długim dniu w pracy i po prostu odetchnąć… Jeśli jednocześnie bliska jest Ci dbałość o środowisko, pościel np. z materiałów pochodzących z recyklingu będzie doskonałym wyborem.   Certyfikat Global Recycled Standard (GRS) to międzynarodowy, dobrowolny standard, który określa wymagania dotyczące certyfikacji włókien pochodzących z recyklingu. Celem GRS jest zwiększenie wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu przy jednoczesnej dbałości o środowisko, warunki socjalne czy też kontrolę użytych środków chemicznych bezpiecznych dla człowieka i środowiska.

Przy wyborze pościeli należy zwrócić również uwagę na zapięcie – ta zapinana na zamek błyskawiczny usprawnia proces zakładania pościeli, jak również daje gwarancję , iż kołdra czy poduszki nie wysuną się z poszewki. Zostaje zatem jeszcze tylko wybór odpowiadającego naszemu gustowi wzoru i gotowe! Już możesz zacząć cieszyć się błogim snem.