Żeby czas mijał milej

Żeby czas mijał milej

08-11-2019

Czas płynie nieubłaganie, szczególnie jesienno-zimową porą gdy tak szybko robi się ciemno. Ale! Można sobie umilić te chwile, gdy patrzymy na zegar w pośpiechu lub półmroku. Wybierając ładne zegary odczarujemy trochę zły urok szybko mijającego czasu. Oprócz tego, w miesiącach gdy spędzamy prawie każdą wolną chwilę w domu, warto otaczać się miłymi dodatkami, które cieszą oko. 

Dekoracyjne zegary

Kto powiedział, że zegar nie może być też elementem dekoracyjnym? Co więcej – zegar nie musi być po prostu okrągły. Może przybierać różne ciekawe kształty i formy. Także ich wskazówki mogą być niestandardowe – mogą imitować sztućce, lub wyglądać jak rustykalne zdobienia. Łamiąc kolejny schemat, ośmielimy się powiedzieć, że duży zegar wcale nie musi wisieć na ścianie! Ten, który jest częścią ozdobnego napisu „HOME” może być piękną dekoracją na biurku, szafce czy kominku. 

Urocze pudełka

Naturalne motywy już dawno skradły nasze serca. Ale jeśli nie jesteście fanami zielonego, a lubicie przemycać liściaste motywy, te dodatki to coś dla Was. Urocze ramki na zdjęcia, pudełka i tace dodadzą pomieszczeniu delikatności. Będą pasowały do minimalistycznego stylu boho w sypialni, ale też prowansalskiej kuchni czy romantycznego salonu. Ponieważ są białe, cokolwiek do nich włożycie będzie się wyróżniało. Na tacy mogą stanąć kolorowe świece, a zdjęcia zarówno kolorowe jak i czarno-białe będą pięknie prezentowały się w ramkach.